Piatok, 21 December 2018 10:18

Mikuláš v materskej škole

„Mikuláš je dedko starý, vie on robiť veľké čary, nadelí nám k radosti čižmu plnú sladkostí“... A práve takýto dobrý Mikuláš zavítal v piatok 7.12.2018 po strastiplnej ceste aj do našej materskej školy, aby obdaroval všetky dobré a poslušné detičky. Nepriniesol síce čižmy, ale velikánsky kôš plný balíčkov so  sladkosťami, ktoré si však deti museli zaslúžiť. A veru bolo sa na čo pozerať...

Mikuláš v MŠ Mikuláš v MŠ

Deti ukázali čo všetko sa v materskej škole naučili. Spievali, recitovali, tancovali a prostredníctvom krátkych divadelných predstavení ich vtiahli do atmosféry vianočného trhu aj do rozprávkového sveta. No a Mikuláš? Bol taký spokojný, že rozdal všetky pripravené balíčky a ešte sa spolu s deťmi na pamiatku aj odfotografoval. Teraz budeme len dúfať, že o rok príde opäť do našej škôlky, aby obdaroval šikovné a dobré detičky.

Aktualizované: Piatok, 21 December 2018 10:24