Pondelok, 07 Jún 2021 21:07

Deň detí v 1. triede

Tento rok nám nebolo umožnené pre deti zorganizovať výlet či cestu rozprávkovým lesom. Táto mimoriadna situácia si vyžiadala mimoriadne riešenie. Urobili sme si Deň detí v našej prváckej triede. Počas vyučovacích hodín sme sa zabávali, smiali a taktiež súťažili vo dvojiciach. Komu sa podarilo splniť pripravenú logickú či tvorivú úlohu, dostal sladkú odmenu. Súťažné aktivity neboli jednoduché. Stavali sme stavby z kociek, súťažilo sa, kto má najlepšiu pamäť, slovnú zásobu, logické myslenie. Hry a súťaže sme ukončili pobytom na čerstvom vzduchu na školskom dvore. Bol to veľmi príjemný Deň detí.

Deň detí v 1.triede Deň detí v 1.triede
Deň detí v 1.triede Deň detí v 1.triede Vstúpte