Piatok, 21 Október 2022 19:18

Exkurzia EKO PARK PIEŠŤANY

5. 10. 2022 sme my prváci a druháci navštívili Eko Park Piešťany. Bolo tam krásne. Čakalo nás tam veľa zaujímavých zvierat. V ZOO žije viac ako 274 zvierat z Afriky, Ázie, Južnej a Severnej Ameriky, Austrálie a Európy. Mali sme možnosť niektoré zvieratká pohladkať a tiež ich nakŕmiť. Najviac sa nám páčilo kŕmenie morčiatok, králičkov a papagájov. Všeličo sme sa o nich dozvedeli.

Exkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparkuExkurzia v ekoparku

Potom sme sa občerstvili a navštívili aj ihrisko, kde sme si zaskákali na trampolínach, pohrali sme sa v domčekoch, zviezli na lanovke - všetko si môžete vo fotogalérii. Bola to krásna exkurzia!