logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes91
mod_vvisit_counterVčera509
mod_vvisit_counterTento týždeň600
mod_vvisit_counterTento mesiac9381
mod_vvisit_counterVšetky1933746
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 16 Jún 2020 15:14

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Krajné po dohode so zriaďovateľom školy oznamuje, že aj napriek rozhodnutiu ministra školstva a súhlasu Úradu verejného zdravotníctva vzdelávanie žiakov 6. – 9. ročníka od 22.06.2020 neobnoví.

Nevidíme zmysel narúšať súčasný zabehnutý systém online vyučovania, organizáciu vzdelávania žiakov v škole a prevádzkový poriadok školy. Školu pre žiakov týchto ročníkov otvoríme dňa 29.06.2020 z dôvodu výmeny učebníc v čase 7,30 – 12,15 a 30.06.2020 z dôvodu prevzatia vysvedčení do 9,30.

Žiaci musia mať so sebou rúško a vyplnené vyhlásenie o zdravotnom stave. Do budovy vpustíme len žiakov, ktorí prejdú cez ranný filter. Žiadam rodičov, aby sa oboznámili s Pokynom riaditeľa školy o prevádzke.

Upozorňujeme rodičov, že na webovej stránke školy v Rodičovskej zóne sú uverejnené kritéria hodnotenia žiakov v II. klasifikačnom období.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.