Piatok, 12 Marec 2021 14:31

Vážení kolegovia, rodičia!

Vyhláškou RÚVZ č. 115/2021 uverejnenou vo Vestníku vlády SR dňa 11.03.2021, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia pre okres Myjava s účinnosťou od 15.03.2021, regionálny hygienik zakazuje všetkým školským zariadeniam v okrese Myjava prezenčnú formu vyučovania.

Návštevu školy majú povolenú iba deti rodičov kritickej infraštruktúry. Nakoľko minulý týždeň v našej škole sa vyskytol pozitívny prípad dieťaťa z tejto infraštruktúry, všetky deti a učiteľky sú v karanténe. Z tohoto dôvodu nemáme pre koho zariadenia prevádzkovať.

Týmto Vám oznamujem, že všetky školské zariadenia budú mimo prevádzky až do odvolania. Všetky ročníky ZŠ prechádzajú na dištančné vyučovanie podľa platného rozvrhu. Ospravedlňujem sa za chaos pri otváraní a uzatváraní prevádzok, nie je zapríčinený mojou svojvôľou.
Prosím o sledovanie stránok školy. Ak bude minimálna možnosť, školu pre vzdelávanie žiakov otvoríme.

Milan Medveď