Utorok, 23 Marec 2021 18:06

Úspešní v súťaži VŠETKOVEDKO

Dňa 1. 12. 2020 sa žiaci 2., 3. a 4. ročníka zúčastnili celoslovenskej súťaže Všetkovedko. Bola to súťaž pre bystré hlavičky, v ktorej deti vypracovávali úlohy zo slovenského jazyka, matematiky, prírodovedy alebo prvouky, z vlastivedy, anglického jazyka a dokonca niektoré úlohy boli z výtvarnej aj hudobnej výchovy. Takže deti museli mať všeobecný rozhľad.

Logo súťaže Vševedko

Druhý marcový týždeň sa deti dočkali ocenení, ktoré im poslali tvorcovia tejto súťaže, členovia spoločnosti Talentída. A tu sú už úspechy našich detí (percentuálna úspešnosť je v rámci celého Slovenska):

2. ročník:
1. miesto: E. Illová – 95,8% - titul: Všetkovedko + Všetkovedko školy
2. miesto: l. Lančaričová – 87,5% - titul: Všetkovedko
3. miesto: J. Gašparík – 83,3% - titul: Všetkovedko, B. Svitková – 83,3% - titul: Všetkovedko

3. ročník:
1. miesto: T. Lančarič – 86,2% - titul: Všetkovedko
2. miesto: B. Halašová – 76,7% - titul: Všetkovedko
3. miesto: L. Očkajáková – 74,3% - titul: Všetkovedko

4. ročník:
1. miesto: G. Morihladková – 83,3% - titul: Všetkovedko
2. miesto: A. Kramárik – 79,5% - titul: Všetkovedko
3. miesto: A. Myjavská – 77,6% - titul: Všetkovedko

Tí, ktorí sa umiestnili na prvých troch miestach dostali k diplomom aj skladačku alebo nákrčník a ceruzky a všetci ostatní súťažiaci dostali titul: Všetkovedkov učeň + ceruzky.

Všetkým súťažiacim gratulujeme!

Mgr. Danka Pagáčová