Štvrtok, 21 Máj 2020 12:14

Prevádzka materskej školy bude pokračovať na základe prieskumu záujmu rodičov a usmernení ministerstva školstva od 1.6.2020.

Zriaďovateľ v spolupráci s riaditeľom školy umiestni dieťa v materskej škole prednostne podľa kritérií určených v rozhodnutí ministra.

Preto pri záujme treba vyplniť dotazník, ktorý je potrebný na zistenie kritérií a počtu detí pri nástupe do MŠ. Vyplnený dotazník zašlite ako prílohu na adresu Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript do 27. 5. 2020.

Dotazníky budú vyhodnotené podľa stanovených kritérií a zákonný zástupca bude telefonicky alebo e-mailom informovaný.

Tu si stiahnite dotazník pre rodičov.