Štvrtok, 09 Marec 2017 07:37

Netradičná telesná výchova druhákov

V mesiaci február sa naši druháci zabavili na netradičnej telesnej výchove v Centre voľného času na Starej Turej. Vyučovacia hodina začala rytmickou hudbou a krátkou tanečnou zostavou, ktorú sa všetci s veľkou radosťou a nadšením naučili.

Netradičná hodina TV druhákov Netradičná hodina TV druhákov Netradičná hodina TV druhákov Netradičná hodina TV druhákov

Hodina pokračovala zábavnými aktivitami na trampolíne, nasledovala pohybová hra s loptami, s podložkami i so stuhami. Na záver boli pre deti pripravené hry, v ktorých mohli využiť svoju rýchlosť, obratnosť i vytrvalosť.   Rozžiarené oči na tvárach detí naznačovali spokojnosť a radosť z ďalšieho pekného zážitku, ktorý im ponúkla škola.

V. Vydarená

Aktualizované: Štvrtok, 09 Marec 2017 08:39