Nedeľa, 30 Október 2022 18:36

Október – mesiac úcty k starším

Natrhám si kvety pod lesom na stráni,
vám starí rodičia, kytku dám do dlaní.
Hoc vlas vám šedivie a zrak sa zakalí,
prijmite od detí najkrajšie pozdravy.

Vystúpenie v Adonise

Tak ako končí leto a začína jeseň, prichádza staroba nenápadne a pomaly. Každý rok v jesennom období si pripomíname, že medzi nami žijú ľudia, ktorých si treba uctiť. Sú to naše babičky a dedkovia.

Dievčatá zo 4. ročníka si pripravili pásmo básní, piesní, tančekov a navštívili dňa 27. októbra 2022 seniorov v zariadení Adonis. Spolu sme prežili pekné popoludnie.

Starčekov a starenky obdarovali srdiečkami, ktoré zhotovili druháci, tretiaci, štvrtáci, piataci a žiaci ôsmeho ročníka. Ďakujeme. Veľké ďakujem tiež patrí včelárskemu krúžku, ktorý daroval seniorom malé poháriky medu, ktoré pripravila pani Maronová.

Ľubica Karliková