Piatok, 16 December 2022 12:22

Zimná rozprávka

5. 12. 2022 sme sa veľmi tešili, že k nám prišla Zimná rozprávka. Pre deti z MŠ a žiakov 1. stupňa bol pripravený zázračný kufor. V ňom sa odohrávala Zimná rozprávka. Mnohému nás aj naučila: ako myslieť na druhých a nie iba na seba, ako vedieť pekne poprosiť, ako sa správať k rodičom, ako sa správať k zvieratkám... Divadielko bolo aj veselé - zažili sme guľovačku, aj tancovačku. Bol to krásny zážitok!

Zimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávkaZimná rozprávka

Veľmi ďakujeme!

Miriam Černá