Piatok, 18 November 2022 21:20

Štvrtáci na plaveckom výcviku

Plavecký výcvik štvrtákov

Od 6. októbra do 11. novembra 2022 žiaci 4. ročníka absolvovali základný plavecký kurz. Uskutočnil sa v priestoroch penziónu Adam v Podkylave pod vedením inštruktora plávania pána učiteľa Mgr. Jozefa Jaroša.. Počas desiatich návštev plavárne si malí plavci osvojovali základné plavecké zručnosti. Každý sa snažil a robil pokroky vlastným tempom. Boli disciplinovaní a snaživí. Všetci mali radosť z pobytu vo vode, čo bolo vidieť na ich tvárach.

Plavecký výcvik štvrtákovPlavecký výcvik štvrtákovPlavecký výcvik štvrtákovPlavecký výcvik štvrtákovPlavecký výcvik štvrtákovPlavecký výcvik štvrtákov
Ďaľšie fotky z plaveckého výcviku... (+ 74 fotiek)