Štvrtok, 01 Júl 2021 18:18

Školský výlet prvákov a druhákov

Konečne koniec školského roka a dlho očakávaný výlet do Piešťan. Ráno nás prebudilo slniečko a my sme sa tešili na pekný deň. V Piešťanoch sme nastúpili na loď a v sprievode čajok sme sa plavili po rieke Váh. Tešili sme sa z krásnej prírody. Plavba sa skončila a my sme sa presunuli do vláčika, ktorý nás previezol mestom a kúpeľmi mesta Piešťany. Smiech, výskot a spev  sa ozýval z nášho vláčika. Výlet sme ukončili výbornou zmrzlinou.

Školský výlet prvakov a druhákov Školský výlet prvakov a druhákov

Otvoriť
fotogalériu

Školský výlet prvakov a druhákov Školský výlet prvakov a druhákov

Z výletu nám zostalo veľa príjemných spomienok a zážitkov, na ktoré budeme ešte dlho a radi spomínať.

PaedDr. Ľubica Karliková
Mgr. Veronika Vydarená