Štvrtok, 27 August 2020 09:15

Vážení rodičia žiakov 1. ročníka!

Prvé stretnutie žiačikov 1. ročníka a rodičov sa uskutoční dňa 2. 9. 2020 o 07.50 hod. v telocvični školy podľa nasledujúcich pokynov:

odrazka Do budovy školy vstupuje s dieťaťom iba jeden zákonný zástupca.

odrazka Pri vstupe rodič odovzdáva vypísaný dokument s názvom DOTAZNÍK A VYHLÁSENIE RODIČA ŽIAKA ZŠ, ktorý je umiestnený na webovom sídle školy.

odrazka Vykonáva sa ranný filter.

odrazka Je nevyhnutné mať  rúško a dodržiavať primerané odstupy.

odrazka Príchod je umožnený len žiakom z rodín, ktoré nie sú v karanténe.

odrazka Rodič s dieťaťom vstupuje od vchodu školy priamo do priestorov telocvične. Akýkoľvek iný pohyb v priestoroch školy je prísne zakázaný. /Nevstupovať do šatne ani prváckej triedy/.

odrazka Prváčik si môže priniesť školskú tašku a papučky, telesnú a výtvarnú výchovu.

I napriek rôznym bezpečnostným opatreniam sa veľmi teším na stretnutie s prváčikmi a ich rodičmi.

Triedna učiteľka prváčikov
Veronika Vydarená