Pondelok, 09 Január 2017 06:17

Colleen Cobleová:
Bez stopy

Colleen Cobleová: Bez stopy

Romány od Colleen Cobleovej dýchajú napätím a dobrodružstvami. Kniha Bez stopy je detektívny román. Bree Nichollsová pátra po spadnutom lietadle svojho manžela, ktorý letel i s ich malým synom Davym. Telá doteraz nenašli. Bree pomáha švagriná Hillary s manželom (šerifom) Masonom, kamarátka zo záchranárskeho tímu K-9 a príťažlivý ranger Kade. Popri hľadaní lietadla vyšetrujú zavraždenie Fay Astersovej.
V meste sa párkrát objaví malý pehavý chlapec Sam, ktorý sa až príliš podobá na Bree.
Je to jej syn Davy? Ak áno, podarí sa jej ho vypátrať? Nájde spadnuté lietadlo? Zistí príčinu pádu? Podarí sa záchranárskemu tímu odhaliť páchateľa vraždy Fay? Odpovede na otázky nájdete v tejto skvelej knihe.

Lívia Knapová

backNaspäť