Štvrtok, 26 Marec 2020 20:52

OZNAM

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu je
prerušená
prevádzka našej základnej školy, materskej školy, školského klubu a školskej jedálne od 16.03.2020 až
do odvolania.

Vzdelávanie žiakov bude prebiehať domácou prípravou a elektronickou komunikáciou žiakov s učiteľmi prostredníctvom internetového portálu https://zskrajne.edupage.org/
a www.bezkriedy.sk /pre žiakov 9.ročníka/.

Užitočné odkazy na vzdelávacie portály /prístup zdarma/:
www.ucimenadialku.sk/zdroje, www.alfbook.sk, RTVS Dvojka Školský klub od 9.15 – 10.00, Jašenica – Hry pre deti: Youtube: TONY a TINA_official, Instagram: tonytinaofficial, Facebook: TONY&TINA_official.

Testovanie deviatakov je zrušené.

Zápis do 1.ročníka prebehne elektronickou formou v termíne 20.04. – 30.04.2020 online alebo zaslať na adresu školy.

Zápis detí do materskej školy sa uskutoční elektronickou formou v termíne 01.05. – 31.05.2020. Prihláška na stiahnutie je v sekcii Materská škola /aktuality. Zaslať na adresu školy.

Štvrtok, 12 Marec 2020 20:15

OZNAM

Vážení rodičia!

Obec Krajné ako zriaďovateľ Základnej školy s materskou školou Krajné a riaditeľstvo školy Vám oznamujú, že na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu sa

prerušuje

prevádzka základnej školy, materskej školy, školského klubu a školskej jedálne od pondelka 16.03.2020 z dôvodu šírenia nákazy koronavírusom na 14 kalendárnych dní.

Prevádzka sa obnoví opäť v pondelok 30.03.2020 alebo podľa pokynov kompetentných orgánov.

Nedeľa, 08 Marec 2020 21:27
Oznámenie o zápise do 1.ročníka

Streda, 11 Marec 2020 19:55

Anglicko-slovenské divadelné predstavenie
A silly bear

V jeden marcový deň sme sa žiaci 2. až 4. ročníka vybrali na anglicko-slovenské divadelné predstavenie A silly bear. Predstavenie bolo o medveďovi, ktorý sa vďaka svojej kamarátke líške a Angličanovi dostal do situácií, kde sa naučil, že lenivosť nie je tá najlepšia vlastnosť. Uvedomil si, že platí staré známe „Bez práce nie sú koláče“ a pokiaľ chce zásoby na zimu, musí aj on niečo pre to urobiť.

Anglicko-slovenské divadelné predstavenie Anglicko-slovenské divadelné predstavenie

Predstavenie bolo veľmi vtipné a poučné. Nielenže sme sa zabavili, tiež sme si dobre zaspievali a osvojili si mnoho nových anglických slovíčok, ktoré boli v divadelnom predstavení používané. Slovíčka a celý príbeh sme si mohli v škole pripomenúť prostredníctvom úloh, ktoré si pre nás divadelníci vopred pripravili.
Divadlo sa nám veľmi páčilo, čo deti prejavili obrovským potleskom. Už teraz sa tešíme na ďalšie predstavenie.

Mgr. Katarína Grmanová

Nedeľa, 08 Marec 2020 00:05

Karneval

Magický dátum -20.2.2020  v našej škole zmenil deti na víly, čarodejníkov, Mimoňov, Batmanov, princezné, zvieratká, robotov, čertov, ale  i zázračné chodiace veci - telefónna búdka, práčka, pukance...

Karneval 20.2.2020 >>>Viac vo fotogalérii<<<

Štvrtkové popoludnie  bolo plné hier, tanca, súťaží, radosti a smiechu. Sladké odmeny nám doplnili energiu a dobroty z bufetu naplnili brušká. Unavení, ale spokojní sme odchádzali na jarné prázdniny.

Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.