Pondelok, 09 Január 2017 06:50

Colleen Cobleová:
Raz a navždy

Coollen Cobleová: Raz a navždy

Raz a navždy je pokračovanie knihy Bez stopy. Teraz Bree spoločne s Kadeom a záchranárskym tímom K-9 pátrajú po vrahovi strážcu majáka, v ktorom Bree bývala 4 roky a až potom s Kadeovou pomocou zistila, že má v pivnici za stenou mŕtvolu. Odhalia a zastavia vraha skôr než znovu zaútočí?
Taktiež pátrajú po zmiznutom kriminálnikovi Quentinovi, ktorý týral manželku, pokúsil sa uniesť dcéru a niekoľkokrát porušil zákaz priblíženia.
Kadeovi a Bree sa do života pripletie hasič Nick, ktorý sa podobá na Breeinho mŕtveho manžela Roba. Bree sa doňho zaľúbi, Kade je nešťastný a musí navyše riešiť problémy so 16-ročnou sestrou Lauri, ktorá otehotnela.
Vráti sa Bree ku Kadeovi? Nájdu Quentina? Vypátrajú vraha strážcu majáka?
Odpovede nájdete v tejto knihe od autorky bestsellerov.

Lívia Knapová

backNaspäť