Piatok, 27 Január 2017 19:14

Lucy Keatingová:
Zavri oči a snívaj

Lucy Keatingová: Zavri oči a snívaj

Táto kniha sa mi páčila zo všetkých najviac. Bola o dievčati menom Alice, ktoré malo 16 rokov a bývalo s otcom, lebo mama odišla  na Madagaskar, keď malo 6 rokov. Alice sa odmalička snívalo o jednom chlapcovi, ktorý sa volal Max. Raz prišla do novej školy a zbadala svojho Maxa. Háčik bol v tom, že Max mal priateľku, ktorá sa volala Celeste. Maxovi sa tiež snívalo o Alice. Existovalo také zariadenie, tzv.CVS-centrum pre výskum snov pána Petermanna. Max a Alice začali chodiť do CVS, aby výskumníci zistili, prečo sa im o sebe navzájom snívalo skôr ako sa spoznali, ale moc sa im nedarilo. Max a Alice sa do seba zamilovali. Raz sa bozkávali pred CVS a uvidela ich Celestina kamarátka. Samozrejme, hneď volala Celeste. Ak sa chcete dozvieť, ako skončila táto kniha, tak neváhajte a prečítajte si ju.

Simona Tupá

backNaspäť