Utorok, 16 Máj 2017 08:06

Jay Asher:
Mŕtve dievča neklame

Jay Asher: Mŕtve dievča neklame

Kniha je o dievčati menom Hannah Baker, ktoré spácha samovraždu a nikto nebude chápať prečo. Hannah nahrala 7 kaziet, do ktorých vyrozprávala 13 dôvodov, prečo sa zabila. Zo začiatku bola Hannah obyčajné  nové dievča na škole, ktoré všetci obľubovali. No neskôr sa všetko zmenilo a jej priatelia, o ktorých si myslela, že ju majú radi, ju začali šikanovať. Jediný Clay ju mal veľmi rád a nerobil to, čo ostatní.
Chceš vedieť všetkých tých 13 dôvodov, prečo spáchala samovraždu? Chceš vedieť mená tých, ktorí sú za to zodpovední? Prečítaj si túto napínavú knihu a odhaľuj najhlbšie tajomstvá Hannahinho života.

Simona Predná

backNaspäť