Utorok, 16 Máj 2017 08:15

Agatha Christie:
Mŕtva v lodenici

Agatha Christie: Mŕtva v lodenici

Hercule Poirot nerušene sedí v pohodlí svojej kancelárie, kým ho nepreruší telefonát. Bláznivá spisovateľka Ariadne potrebuje od neho pomoc. Nejde však len o odovzdávanie ceny víťazovi, ktorý vyhrá hru „Vyšetrovanie vraždy“, no nazdáva sa, že sa stane dokonca skutočná vražda a má zo všetkého zlý pocit.
Nakoniec sa ukáže, že to bola nejaká tá ženská intuícia, no, bohužiaľ, správna. Dokonca sa bude vyšetrovať trojnásobná vražda. Prečo sa však stalo obeťou mladé a zvedavé dievča ? Videlo niečo, čo nemalo? Kam zavedú stopy Poirota a ako sa s prípadom vysporiada?

Daniela Figurová

backNaspäť