mod_vvisit_counterDnes1997

Darren Shan:
Krvavé chodby

Darren Shan: krvavé chodby

Príbeh je tretí v poradí zo ságy Darrena Shana. Darren bol obyčajný chlapec, až kým nenavštívil Cirkus Monsterus. Zoznámil sa s upírom Lartenom Crepsleym, ktorý ho odviedol od rodiny, premenil ho na polovičného upíra a Darren sa musel pridať k Cirkusu Monsterus. Hneď po príchode sa spoznáva s "príšerami" z cirkusu a dokonca sa aj spriatelí s hadím chlapcom Evrom Vonom. Po nejakom čase Darrena a Evru pán Crepsley vezme z cirkusu a usadia sa v meste. Chvíľu majú veľmi pokojný život. Darren začne chodiť do školy a onedlho sa zamiluje do dievčaťa menom Debbie. Ale ich pokojný život sa skončí, keď jedného večera uvidia v televízii reportáž o niekoľkých mŕtvych telách, ktoré boli zbavené všetkej krvi. Polícia sa snaží vyšetrovať vraždy a Darren s Evrom rozbiehajú pátranie na vlastnú päsť. Darrenovi začnú byť stále podozrivejšie nočné potulky pána Crepsleyho, a preto sa rozhodne sledovať ho. Skutočnosť, o ktorej sa dozvie, ohrozí jeho život a životy jeho priateľov. Kto je pre Darrena najväčšou hrozbou?

Beáta Boskovičová

backNaspäť