Utorok, 16 Máj 2017 08:36

Zuzka Šulajová:
Džínsový denník 6

Zuzka Šulajová: Džínsový dennik6

Džínsový denník je dievčenský román, kde hlavnou hrdinkou je Paula Semoková. Paula si už od 15 rokov píše denník a vôbec netušila, že sa stane jej sprievodcom na celý život. Paula sa vracia z Austrálie na Slovensko a čaká ju najväčšie životné rozhodnutie. Odísť navždy žiť do Austrálie a žiť tam so svojím priateľom Vilasom alebo zostať vo svojej rodnej krajine, kde sa všetci na ňu tešia? Lukáš – jej bývalý priateľ, jej znova prejaví lásku. Aj keď Paula vie, že v Austrálii ju čaká Vilas, svoje city k Lukášovi neskryje. Paula si znova podá žiadosť o víza, aj keď jej kamarátke Gabriele sa veľmi nepáči jej rozhodnutie.
Zostane Paula na Slovensku a začne znova chodiť s Lukášom alebo odíde do Austrálie a bude si užívať s Indom Vilasom? To všetko sa dozviete po prečítaní tejto ďalšej skvelej časti Džínsového denníka. Odporúčam ho určite čitateľkám denníkov alebo románov pre dievčatá.

Monika Kúdelová

backNaspäť