Pondelok, 05 Jún 2017 19:35

Anna Toddová:
After bozk

Anna Toddová: After bozk

Kniha je o 18-ročnej Tesse Youngovej, ktorú prijali na jej vysnívanú univerzitu do Washingtonu.Tessa je slušné dievča, dobre sa učí, má priateľa Noaha, ktorého miluje. Jej život sa zmení, keď otvorí dvere do svojej internátnej izby a skamaráti sa so spolubývajúcou Steph, ktorá je šialená, rada chodí na párty, počúva tvrdú hudbu a je potetovaná. Raz ju Steph zavolá na párty a po dlhom presviedčaní Tessa nakoniec pôjde. Na párty spozná kamarátov Steph a hlavne Hardina, ktorý sa jej zapáči. Hardin je iný, ako si myslela. Je drzý, skoro až krutý, sebecký a s dievčatami nechodí. No nakoniec sa mu Tessa zapáči a bude ju chcieť spoznať, ale raz ju bude od seba ostrkovať, a raz bude chcieť, aby s ním bola.Tessa mu jedného dňa vyzná lásku a Hardin jej povie, že cíti to isté a ponúkne jej, či spolu nebudú bývať. Po dlhom rozmýšľaní Tessa povie nakoniec áno.
Budú Tessa a Hardin spolu vychádzať bez hádok? Ako to prijme jej matka, ktorá nemá rada Hardina? Miluje Hardin Tessu vážne a už jej nikdy neublíži? Prečítaj si túto super napínavú knihu a prežívaj s hrdinami ich pocity!

Simona Predná

backNaspäť