Pondelok, 05 Jún 2017 19:54

Michaela Ella Hajduková:
Nájdem ťa v čase

Michaela Ella Hajduková: Nájdem ťa v čase

Štvrtá kniha od M.E.Hajdukovej sa nazýva Nájdem ťa v čase. Kniha je o Nii, ktorá pracovala v „archíve“ - starala sa o staré knihy a zlepšovala ich na novšie verzie. Raz však prišla za ňou jej sestra Patrisa, ktorá jej ponúkla novú prácu. Cestovanie v čase. Nia váhala, neverila tej práci. Keď sa poradila so svojou mamou, prácu neskôr prijala. Nia dostávala rôzne roky, kam sa má vrátiť. Taktiež sa musela obliecť podľa módy v danom roku a zisťovať rôzne veci. V jeden deň ju šéf poslal do hotela kvôli práci. Niu oslovil šofér, ktorý ju chcel zaviezť k hotelu. Erik, šofér i slávny spevák, sa jej zapáčil, začali sa viac stretávať, ale Nia mu o svojej práci s cestovaním v čase nepovedala.
Ako to nakoniec dopadne? Zostanú spolu alebo sa ich vzťah skončí? Prečítajte si túto knihu a dozviete sa viac.

Vanesa Vaváková

backNaspäť