Pondelok, 05 Jún 2017 20:04

Patrick Robinson:
Na život a na smrť

Patrick Robinson: Na život a na smrť

Táto kniha je o amerických špeciálnych vojenských jednotkách. Dostanú sa na misiu, počas ktorej je ohrozený ich život. Sú to tvrdo vycvičení chlapi, ktorí toho znesú veľa. Ocitli sa v lese plnom nástrah. Zastavili, aby si oddýchli. V tom okamihu ich zazreli pastieri oviec. Vojaci ich hneď spacifikovali. Rozhodovali sa, či ich zabijú alebo ich pustia. Pustili ich. O chvíľu tam prišli afgánski vojaci. Začala vojna. Americkí vojaci nemali veľa síl, a preto len ustupovali a neútočili. Piati americkí vojaci boli ťažko zranení, no zavolali na pomoc svoje helikoptéry.
Niečo sa však stalo. Čo to bolo, sa dozviete v knihe.

Tomáš Puškár

backNaspäť