Streda, 22 Marec 2017 17:27

Michelle Hodkin:
Kto je Mara Dyerová?

Michelle Hodkin: Kto je Mara Dyerová?

Je to druhá časť trilógie o Mare Dyerovej. Mara sa prebudí v psychiatrickej liečebni a dozvie sa, že keď bola na policajnej stanici a uvidela Judea, vyrozprávala úplne všetko, čo sa jej stalo. No ona si to nepamätala. Tak musela začať chodiť každý deň do Obzorov, kde mala dokázať, že nie je blázon. Stretla tam dievča Phoebe, ktoré sa jej od začiatku nepozdávalo. Phoebe jej raz podala fotku, na ktorej Mara spala, ale oči mala vyškriabané. Spravila jej to Phoebe. Kto Phoebe núti, aby niečo také robila? Dozvieš sa, keď si prečítaš túto knihu.

Klára Gablechová

backNaspäť