Nedeľa, 02 Apríl 2017 18:55

Jesinda Wilder:
Strácam sa v tebe

Jesinda Wilder: Strácam sa v tebe

Kniha je o tom, ako sa osemnásťročná Nell Hawthornová zaľúbila do svojho dlhoročného kamaráta a suseda Kyla Callowaya, ktorý zomrel počas búrky kvôli Nellinej záchrane. Ona prežila a na Kylovom pohrebe stretla jeho staršieho brata Coltona, ktorý ako sedemnásťročný utiekol z domu a viac sa nevrátil, až teraz -  na bratov pohreb. Nell si začína uvedomovať, že sa jej Colton páči a začína sa rezať a pije, pretože má výčitky kvôli Kylovi. O dva roky sa znovu stretnú v New Yorku a Colton jej rozpráva o svojej minulosti. Nell s ním neočakávane otehotnie.
Ustojí Nell celú pravdu, ktorú jej Colton povie ? A môžu byť oni dvaja rodičmi, keď si Nell ubližuje ? Alebo sa rozhodne ísť na interupciu a urobí hrubú čiaru za Coltonom, Kylom a všetkým tým,  čím si musela prejsť ?

Helena Nošková

backNaspäť