Nedeľa, 27 November 2016 16:28

Zuzka Šulajová:
Dievča z minulosti

Zuzka Šulajová: Dievča z minulosti

V tomto dievčenskom románe sa odvíja príbeh jednovaječných dvojčiat Mišky a Izabely. Izabele sa začnú snívať nezvyčajné sny, ktoré intenzívne prežíva. V snoch sa prevteľuje do dievčaťa, ktoré ja mŕtve vyše štyristo rokov. Dej sa odohráva v 16.st. v paláci Hampton Court. Prevteľuje sa do dvornej dámy kráľovnej Alžbety. Prečo sa toto sníva práve jej? Sny ovplyvňujú jej život i všetkých naokolo. Má nejaké poslanie? Dokáže pomôcť tej dvornej dáme a zmeniť jej dovtedajší život?

Magdaléna Knapová

backNaspäť