Nedeľa, 12 Február 2017 22:07

Suzanne Collinsová:
Skúška ohňom

Suzanne Collinsová: Skúška ohňom

Je to druhá časť trilógie Hry o život. Tento rok je pre Panem výnimočný, pretože sa majú konať neobyčajné hry o život nazývané aj Hry štvrťstoročia, kde prezident Snow vytiahne obálku so špeciálnym zadaním. Minulé  Hry štvrťstoročia bolo v  obálke zadanie, že hier sa musí zúčastniť dvakrát toľko vyvolených ako predtým. No tento rok znie zadanie tak, že sa vyvolení budú žrebovať z doterajších víťazov. To znamená, že Katniss  Everdeenová ako jediná víťazka z 12. obvodu ženského pohlavia sa vráti naspäť do arény, kde bude už po druhýkrát bojovať na život a na smrť.

Kristína Pekníková

backNaspäť