Utorok, 07 Marec 2017 08:25

Jana Šulková:
Skús to znovu

Jana Šulková: Skús to znova

Táto kniha je o 17-ročnej Nataši Belickej, ktorú po ceste domov z baletu unesú nejakí muži a zavezú ju do chaty v lese. Počas pobytu na chate sa o ňu bude starať Adam, ktorý je jej väzniteľom, ale veľmi si ho obľúbi. Pri úteku sa pošmykne na zľadovatených schodov a bude mať niečo s nohou. Adam ju vezme do nemocnice, ale po ceste stretnú policajtov s jej otcom. Nataša nepodá trestné oznámenie na Adama, lebo sa o ňu na chate vzorne staral. Nataša začne vyhľadávať Adama a bude ho chcieť spoznať, až sa do seba zamilujú. No jej otec je proti tomu, aby sa spolu stretávali. Raz, keď budú Nataša a Adam spolu, unesú ich. Neskôr sa Nataša dozvedá, že ju uniesol jej vlastný starý otec, aby sa pomstil jej otcovi. Dozvie sa aj to, že jej matka žije, ale dýcha pomocou prístrojov v sanatóriu. Adam Nataši klamal, že nepozná jej starého otca, a tak ho Nataša pošle preč a už ho nikdy nechce vidieť.
Existuje ešte nejaká nádej, že by sa po 10 rokoch jej matka uzdravila? Nájdu si ešte k sebe spoločnú cestu Adam a Nataša? Prečítajte si túto napínavú knihu s ešte s napínavejším koncom!

Simona Predná

backNaspäť