mod_vvisit_counterVšetky2682095

Enja Rúčková
Láska na dvoch kolesách

Enja Rúčková: Láska na dvoch kolesách

Táto kniha je vzrušujúci a napínavý dievčenský román o študentke Karine Adamčovej, ktorej jedna prechádzka so psom zmení dovtedajší život. Na prechádzke spozná bajkera Alexa, ktorého už predtým videla. Pomáhal jej von z bazéna, keď dostala kŕč do nohy. Alex sa jej veľmi zapáčil, no je to typ chalana, ktorý nie je na dlhodobé vzťahy. Je sústredený iba na svoju úžasnú kariéru a v tomto smere sa mu excelentne darí. Karinu bude stále odmietať, no niekedy to bude vyzerať, akoby mu na nej záležalo. Dá sa tento ambiciózny bajker dokopy s Karinou? Zamiluje sa do nej ako ona do neho? Prečítaj si túto napínavú knihu so strhujúcim dejom!

Simona Predná

backNaspäť