Streda, 05 Október 2016 19:33

Jozef Karika
Strach

Jozef Karika: Strach

Kniha Strach je mysteriózny triler plný hrôzy. Myslím si, že už samotný názov knihy  hovorí, aké pocity budete zažívať pri jej čítaní. Tridsiatnik sa po rokoch vracia do rodičovského bytu na úpätí hôr, kde sa pri výnimočne studených zimách strácajú deti... Všetky pády a sklamania sú nič oproti peklu striehnucemu na miestach, kde vyrastal ... Do tohto príbehu sa určite rád začíta každý,  kto obľubuje mysteriózne  trilery. Mne osobne sa kniha veľmi páčila už len kvôli tomu, lebo tu bolo veľa napínavých situácií plných hrôzy. Ale zároveň si myslím, že by túto knihu nemali čítať citlivé osoby so slabšou povahou.

Kristína Pekníková

backNaspäť