Streda, 26 Október 2016 19:40

Dominik Dán:
Uzol

Dominik Dán: Uzol

Kniha Uzol od Dominika Dána je detektívka z predrevolučného obdobia. Je o detektívovi Richardovi Krauzovi, ktorý bol povýšený z pochôdzkara na kriminalistu. Na oddelení vrážd sa postupne zoznamuje s novými kolegami a prichádza jeho prvý prípad - vražda v ropnej rafinérii. Knihu by som odporučil všetkým, ktorí majú radi detektívky. Osobne sa mi kniha páčila, pretože tam bolo veľa zvratov a napínavých situácií, ale je tam veľa vulgarizmov, takže nie je vhodná pre mladších čitateľov.

Jakub Hladík

backNaspäť