logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes8315
mod_vvisit_counterVčera21305
mod_vvisit_counterTento týždeň64315
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky3414731
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 22 September 2016 19:01

Dobrý deň, milí čitatelia!

Po príjemnom letnom leňošení sa Vám opäť hlásime s aktualitami z našej triedy. Minulý rok sme sa učili, ako sa stať žiakmi v prvej triede. Nebolo to veru ani trochu ľahké! To môžeme všetci potvrdiť. Pani učiteľky nás učili, ako si vytvárať priateľstvá, riešiť problémy, pokojne sedieť, počúvať  i zodpovedne pracovať na vyučovaní. Ale dnes sa môžeme pochváliť, že sme už veľkí DRUHÁCI. V laviciach nás sedí 19 a patrí k nám i Matyáško, ktorý navštevuje školu v Slovinsku. V druhej triede naše zážitky vypočuje a starosti pomôže vyriešiť triedna p. uč. Vydarená.

Spoločná fotka druhákov

A čo nás čaká v druhej triede? Niečo nám už naša pani učiteľka prezradila. Povedala nám, že získame veľa nových vedomostí, zapojíme sa do súťaží, objavíme nové miesta na výletoch, exkurziách, statočnosť a odvahu si precvičíme v letnej škole v  prírode.  
A to nie je všetko! No nemožno na úvod odhaliť veľa. Musíme sa predsa aj na niečo tešiť.  Ak budete počas tohto školského roku čítať DRUHÁCKE AKTUALITY, dozviete sa určite viac.

Druháci


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!