logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes9904
mod_vvisit_counterVčera10619
mod_vvisit_counterTento týždeň20523
mod_vvisit_counterTento mesiac100001
mod_vvisit_counterVšetky2945570
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 02 November 2023 18:31

Mesiac úcty k starším

V mesiaci október sme v našej MŠ venovali niekoľko aktivít prehlbovaniu vzťahu detí k starým rodičom.

Počas celého mesiaca nás mohli navštevovať starí rodičia našich detí, ktorí mali možnosť prečítať svojmu vnúčikovi a ostatným deťom rozprávku. Touto cestou sa chceme poďakovať starým rodičom, ktorí prišli a spestrili tak náš popoludňajší odpočinok.

Mesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k staršímMesiac úcty k starším

V stredu 25.10. sa deti predstavili starkým hudobným a tanečným programom, ktorý bol plný lásky a milých úsmevov. Deti predviedli milé tančeky - Močila konope, močila; Buchtičky; Tancovala babka s dedkom a zahrali divadielko, recitovali básničky a spievali pesničky.

V závere deti vyzvali starých rodičov do tanca, po ktorom nasledovalo malé občerstvenie v podobe teplého čaju a moravských buchtičiek.


Dúfame, že deti dopriali prítomným pár nezabudnuteľných okamihov na znak vďaky a úcty, keďže mnohí starí rodičia sa dennodenne podieľajú na výchove svojich vnúčat. Naším poslaním je nielen výchova a vzdelávanie detí, ale aj vštepovanie základných morálnych vlastností, ako je úcta k starým rodičom a ľuďom.

V mene celej materskej školy Vám, milí starí rodičia, želáme pevné zdravie.

Šulovská, učiteľka MŠ


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!