mod_vvisit_counterVšetky1933766
Utorok, 27 Jún 2017 14:57

Divadielko Tu i Tam

Medzinárodný deň detí patrí všetkým deťom. Pri jeho príležitosti dostali deti v našej materskej škole darček v podobe interaktívneho divadelného predstavenia „Tu i tam“.

Divadielko Tu i Tam

Deti sa spolu s postavičkami vybrali na cestu poznania autíčkom, napodobňovali zvuky dopravných prostriedkov a zvierat, pomenovávali dopravné prostriedky a zvieratá, navrhovali možné poruchy auta a pomáhali pri jeho oprave. V závere predstavenia dostalo každé dieťa darček k svojmu sviatku – psíka z balónika, ktorého deťom zhotovili šikovné postavičky z príbehu Tu i Tam.

Divadielko Tu i Tam Divadielko Tu i Tam

Ida Vrábelová

Aktualizované: Utorok, 27 Jún 2017 15:08

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.