Streda, 20 Máj 2020 19:15

MATEMATICKÝ KLOKAN

POZOR! Nové informácie pre prihlásených žiakov a ich rodičov.

Nové termíny súťaže:

Matematický klokan

Žiaci, ktorí budú v júni v škole, budú klokaniť v triede s pani učiteľkou. Žiaci, ktorí budú doma, budú riešiť test online z domu a bližšie informácie spolu s prihlasovacím kódom dostanú rodičia od pani učiteľky cez edupage.

29. júna 2020 budú zverejnené výsledky súťaže. V septembri 2020 školy dostanú diplomy a darčeky pre svojich súťažiacich.

Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.