logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes368
mod_vvisit_counterVčera523
mod_vvisit_counterTento týždeň1404
mod_vvisit_counterTento mesiac2899
mod_vvisit_counterVšetky2195351
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 11 Máj 2022 20:53

Deň  Zeme  u prvákov

22.4.2022 mala sviatok naša Zem a prváci oslavovali spolu s ňou. Na výtvarnej výchove sme si vyrobili čelenky, na ktorých bola zemeguľa, porozprávali sme sa o ochrane našej Zeme, aj prírody a potom sme šli pred školu maľovať na chodník všetko, čo súvisí s Dňom Zeme. Pozrite sa, ako sa prváčikom darilo!

Deň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákovDeň zeme u prvákov

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2022 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!