Piatok, 08 Máj 2020 20:21

Deň matiek

Naši malí prváci svojimi srdiečkami, ktoré vytvorili pre mamy a babičky, chcú popriať všetkým ženám na Deň matiek všetko najlepšie. Nemôžu ich potešiť programom, ktorý si každý rok pripravujú. Aspoň nakreslenými srdiečkami si pripomenieme tento sviatok, pretože škola je zatvorená pre mimoriadnu situáciu.

Všetko najlepšie!

Nesiem Ti ruže, mamička moja,
lebo dnes veľký sviatok máš.
Keď sa nám oči potichu spoja,
želanie bez slov rozoznáš.
                     /Elena Čepčeková /

Deň matiek 2020 Deň matiek 2020

Den matiek 2020 Den matiek 2020
Deň matiek 2020 Deň matiek 2020

Obrázky nakreslili žiaci 1.triedy: Paľko Bajcar, Eliška Bieliková, Lucka Lančaričová, Sebko Hargaš, Bianka Svitková, Patrik Pilát, Lukáško Mokryš a Nikolasko Ďurec.

Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.