logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7680
mod_vvisit_counterVčera21305
mod_vvisit_counterTento týždeň63680
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky3414096
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 12 Jún 2024 19:56

Vedecké pokusy a plavba loďou po Dunaji

Tretiaci a štvrtáci z našej školy v sprievode pani učiteliek si v piatok 31. mája zbalili desiatu na celý deň a vyrazili na školský výlet do Bratislavy. Tam na nich čakali interaktívne vedecké pokusy. Mohli sa oboznámiť s virtuálnou realitou, experimentmi z fyziky, chémie, prírodovedy. Nechýbalo ani kúzlenie v kuchyni.

Výlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do BratislavyVýlet do Bratislavy

Pri aktivitách spoznávali ľudské telo, prakticky si na figuríne zopakovali zásady oživovania človeka. Všetky tieto aktivity a oveľa viac im pripravila základná škola v Bratislave. Po veľmi vydarenom doobedí naše kroky smerovali do prístavu. Tu na nás čakala loď. Z jej paluby pri plavbe po Dunaji sme pozorovali dominanty hlavného mesta a nábrežie Dunaja. Bol to krásny zážitok.

Pani učiteľky 3. a 4. ročníka


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!