logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7946
mod_vvisit_counterVčera21305
mod_vvisit_counterTento týždeň63946
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky3414362
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 13 Jún 2024 20:03

Naši tretiaci sa stali plavcami!

V mesiacoch apríl a máj sa tretiaci zúčastnili plaveckého výcviku. Mnohí žiaci už mali základy plávania a zdokonalili sa, ďalší nevedeli plávať....a naučili sa! Veľmi sa z toho tešíme! Určite sa už všetci nemôžeme dočkať zdokonaľovacieho plaveckého výcviku, ktorý nás čaká v budúcom školskom roku!

Chceme sa s Vami podeliť o naše zážitky z plaveckého výcviku. Pozrite sa:

Plavecký výcvik tretiakovPlavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>Plavecký výcvik tretiakov/>

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!