logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes475
mod_vvisit_counterVčera661
mod_vvisit_counterTento týždeň1136
mod_vvisit_counterTento mesiac11592
mod_vvisit_counterVšetky1846816
Streda, 04 November 2020 06:42

Záložka do knihy spája školy

Téma: Radosť z čítania ukrytá vo veršoch básní a v próze

Po vyhlásení projektu Slovenskou pedagogickou knižnicou  sa prihlásila aj naša škola do celoslovenského projektu. Zapojených bolo 100 žiakov z 1. a 2. stupňa. Od začiatku sme celému projektu venovali veľkú pozornosť. Téma bola pre nás veľmi zaujímavá. Ponúkla žiakom široký priestor využiť fantáziu a skĺbiť ju s vedomosťami a poznatkami o literárnych dielach. Žiaci vyrábali záložky rôznych tvarov a s rozmanitými motívmi počas vyučovacích hodín výtvarnej výchovy.

Záložky sme si vymieňali s českou školou Molekula z mesta Chlumec. Toto mesto sa nachádza v Ústeckom kraji. Veríme, že naše záložky sa budú českým deťom páčiť a pri čítaní kníh si spomenú na deti zo Slovenska.

Záložka do knihy Záložka do knihy Záložka do knihy

Záložka do knihy

Záložka do knihy Záložka do knihy Záložka do knihy

Ľubica Karliková


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.