Nedeľa, 01 November 2020 17:13

BLAHOŽELÁME!

Deti z krúžku Hravé čítanie sa v školskom roku 2019/2020 zapojili do celoslovenskej čitateľskej súťaže: Čítame s Osmijankom – pridaj sa aj ty!

Celoslovenská čitateľská súťaž je zameraná na rozvoj čitateľskej gramotnosti žiakov 1. stupňa základných škôl. Realizuje sa v školách a knižniciach na celom Slovensku.

Cieľom súťaže je motivovať deti k čítaniu detskej literatúry, k tvorivým aktivitám v škole, ale i v rodinách. V školách a knižniciach sa riešili súťažné úlohy od novembra 2019 do konca apríla 2020. Keďže nás zasiahla mimoriadna situácia pre COVID 19 úlohy sa riešili do septembra.

I napriek sťaženým podmienkam sa nám podarilo prebojovať medzi 24 úspešných škôl na Slovensku.

Logo súťaže

Vyhodnotenie súťaže:

V mesiaci september 2020 odborná porota vyhodnotila súťažné práce, určila víťaza súťaže a vybrala najlepších 8+8+8 súťažných kolektívov.
Boli sme ocenení v tretej osmičke.

Vedúca krúžku: Ľubica Karliková