mod_vvisit_counterVšetky1933722
Streda, 28 Jún 2017 16:46

Projekt "Gooodyear – Bezpečná škôlka"

Naša materská škola sa v tomto roku zapojila do projektu "Gooodyear – Bezpečná škôlka", ktorý je zameraný na zvýšenie bezpečnosti deti z materských škôl v cestnej premávke. V rámci projektu sme získali sadu reflexných viest pre všetky deti a pani učiteľky za účelom, zvýšiť bezpečnosť detí pri pohybe v rámci cestnej premávky. Vesty nám slúžia ako veľmi dobrá pomôcka počas pobytu vonku a pri plnení úloh v dopravnej výchove. Aj touto cestou by som sa chcela poďakovať Tomášovi Pardavému, vďaka ktorému sme vesty získali.

Lenka Bobeková

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.