mod_vvisit_counterVšetky1933768
Streda, 28 Jún 2017 17:16

Exkurzia v Setoope

V rámci spoznávania svojho bydliska a jeho okolia sa deti z druhej triedy - predškoláci zúčastnili exkurzie do firmy SETOOP, ktorá sa zaoberá výrobou čalúnených zubárskych kresiel, sedačiek a postelí na zákazku. Deti mali možnosť vidieť veľa materiálov na čalúnenie v rôznych farbách i kvalite. Spoznali pracovnú náplň strihačiek a šičiek, pozorovali prácu čaluníkov pri čalúnení jednotlivých častí zubárskeho kresla.

Ida Vrábelová

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.