logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes16
mod_vvisit_counterVčera182
mod_vvisit_counterTento týždeň16
mod_vvisit_counterTento mesiac2578
mod_vvisit_counterVšetky2120796
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 16 Február 2016 18:06

Karneval v MŠ

 „Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadne vážna správa: jak každý rok v tomto čase, fašiangy tu máme zase“.No akéže by to boli fašiangy bez poriadnej fašiangovej zábavy? Preto sa aj deti z materskej školy rozhodli ukončiť toto najveselšie obdobie roku svojim tradičným fašiangovým karnevalom. Karnevalom sme žili celý týždeň.Pani učiteľky s deťmi zhotovovali rôzne škrabošky, ozdoby, premenili triedu na miestnosť vyzdobenú pestrofarebnými girlandami, balónmi, ktoré u detí vzbudzovali čoraz väčšiu radosť z prichádzajúceho dňa. Otázok typu:„...koľko sa ešte musíme vyspať a bude karneval...?“, alebo„...aká budeš maska...?“ bolo nespočetné množstvo.

Karneval2016


Karneval2016


 

 

 

 

 

 

 

 

Až konečne prišiel deň 12. február, keď  sa  celá materská škola premenila na rozprávkovú krajinu, v ktorej sa stretli takmer všetky rozprávkové bytosti – princezničky, čarodejníci, piráti, kovboji, klauni, Batman,  ale i zvieratká – lienka, zajačik, tiger. Trieda ožila vravou a veselou hudbou. Bola to riadna zábava. Masky súťažili, hrali sa, spievali, tancovali a hodovali. Verte, že tancovať a súťažiť v maskách nebolo vôbec jednoduché. Aj balónový tanec ich veľmi unavil. A keďže každé jedno dieťa bolo jedinečné a úžas-né, preto i každé zvíťazilo. Odmenou bola prekrásna a sladká torta. Veru, bol to vydarený a veselý karneval. Vďaka patrí všetkým pedagogickým zamestnancom a rodičom, ktorí sa pričinili o vytvorenie príjemnej fašiangovej atmosféry našim deťom.

Lenka Bobeková


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2022 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!