mod_vvisit_counterVšetky1933729
Utorok, 27 Jún 2017 17:13

Mikuláš, Mikuláš čo v tom vreci schovávaš?

Takouto ,,zvedavou" otázkou privítali deti našej materskej školy 5.12.2016 Mikuláša v školskom klubeBzučo. Deti sa predstavili vo veľmi krásnom pásme básničiek, pesničiek aj v rôznych ,,hereckých" úlohách. Menšie deti sa predstavili ako snehové vločky, staršie deti sa pokúsili zobudiť medveďa a prišli aj ,,Holky z naši školky", ktoré sa predviedli s veselou choreografiou na známu českú pieseň. Že program bol pestrý a bohatý zhodnotil aj Mikuláš.

Mikuláš 2017 v škôlke Mikuláš 2017 v škôlke

Deti pochválil a zaspieval si s nimi pesničku. Aj napriek tomu, že sa jeden pozorný chlapec snažil odhaliť pravé meno ,,nášho" Mikuláša, ale ten zostal našťastie v utajení a sladké odmeny rozdával deťom ako "ozajstný" Mikuláš. Bolo to krásne a milé posedenie. Vonku sa zotmelo a nastal čas rozlúčiť sa. Mikulášovi sme zaželali šťastnú cestu a deti s rodičmi plní zážitkov, dojmov a tajomstiev odišli do svojich domovov. Tešíme sa zasa o rok.

Martina Michaličková

Aktualizované: Utorok, 27 Jún 2017 17:23

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.