mod_vvisit_counterTento mesiac19475
Štvrtok, 06 December 2012 20:08

Projekt: „ Naše obydlia“

Žiaci 4. ročníka zhotovovali v priebehu jedného mesiaca obydlia ľudí. Mali možnosť vybrať si z rôznych materiálov. Mohli použiť kartón, drevo, textil. Spoločne s rodičmi vytvorili veľmi zaujímavé domčeky. Tvorivosť a fantázia nemali konkurenciu. Sama som neverila vlastným očiam. Ukázalo sa, že rodičom ešte stále záleží na vlastných ratolestiach. Oceňujem spoluprácu s rodičmi. Všetky domčeky sú vystavené vo 4.triede do 20. decembra 2012. Všetky fotografie zhotovených obydlí nájdete v galérii podujatí.
Triedna učiteľka Ľubica Karliková
Projekt Projekt