mod_vvisit_counterVšetky1967685
Streda, 04 Marec 2009 21:56

Rada školy pri Základnej škole s materskou školou Krajné

Rada školy pri ZŠsMŠ Krajné je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje záujmy miestnej samosprávy a záujmy rodičov, pedagogických zamestnancov a ďalších zamestnancov školy a žiakov v oblasti výchovy a vzdelávania. Plní tiež funkciu verejnej kontroly práce vedúcich zamestnancov tejto školy.
Je ustanovená podľa
§ 7 zákona Slovenskej národnej rady č.596/2003 Zb. Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve v znení v neskorších predpisov, vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č.51/2000 Z.z. o školskej samospráve s pôsobnosťou v rámci školy, pri ktorej je ustanovená.
Štatút Rady školy pri ZŠsMŠ Krajné

Zloženie Rady školy:

predseda:
Ing. Lančarič Ondrej
členovia:
Ábelová Danka
Boorová Monika
Čepková Zuzana
Halašová Bronislava, Bc. Hudecová Jana
Karlíková Ľubica, PaedDr.
Maronová Anna
Matejovičová Miroslava, Bc.
Mozoláková Jana, Mgr.
Vrábelová Ida

Aktualizované: Štvrtok, 20 Máj 2021 18:50

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.