POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Streda, 06 Február 2019 18:50

Darujte 2%

Milí rodičia a priatelia školy!

Peniaze z Vašich daní nie sú vždy rozdeľované podľa Vášho želania alebo predstáv, veľa toho nemôžete ovplyvniť, ale čo určite môžete, sú aspoň 2 %

Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov môžete ako platiteľ dane z príjmu rozhodnúť, kam pôjdu 2% Vami zaplatených daní. Záleží len na Vás, či pôjdu do štátneho rozpočtu alebo nimi podporíte občianske združenie, konkrétne Rodičovské združenie pri ZŠ Krajné . Získané finančné prostriedky sú čerpané na rozvoj vzdelávania a športu v našej škole.
Vopred Vám ďakujeme za Vami prejavenú priazeň.

Tlačivo na stiahnutie tu

Ako poukázať 2% ?

do 31. marca 2019

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

do 30. apríla 2019

Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane).

Údaje o príjmateľovi :

Obchodné meno : Rodičovské združenie pri ZŠ

Sídlo : Krajné 173

Právna forma : Občianske združenie

IČO : 173196170326

Streda, 06 Február 2019 21:17

Blahoželáme

Adrianke Fabianovej

Žiačka tretieho ročníka získala 2. miesto v okresnej recitačnej súťaži Šaliansky Maťko.

Diplom za 2.miesto na OK Šaliansky Maťko

Pondelok, 14 Január 2019 19:27

Ocenenie vo výtvarnej súťaži

Naši  tretiaci sa opäť zapojili do výtvarnej súťaže Krásy nášho regiónu, ktorú každoročne organizuje Centrum voľného času v Myjave.
Natálka Sadloňová má ocenenú prácu.

BLAHOŽELÁME!

Ocenená práca vo výtvarnej súťaži

Štvrtok, 03 Január 2019 18:25

DEŇ SO ZÁCHRANÁRMI

Vo štvrtok 20. decembra 2018 naši tretiaci prevzali výhru externý defibrilátor, ktorý bol odovzdaný pánovi riaditeľovi  a absolvovali celé dopoludnie so záchranármi. Okrem praktických ukážok mohli vidieť prácu záchranárov pri simulovanom výjazde sanitky a sami si vyskúšať podať prvú pomoc a privolať sanitku.
Prišiel k nám úžasný tím záchranárov, ktorý našim žiakom i učiteľom pútavou formou ukázal základy prvej pomoci. Ďakujeme za skvelú výhru!

Deň so záchranármi Deň so záchranármi

Utorok, 18 December 2018 16:18

Ocenenie v súťaži Aká bude Európa 2019

Opäť po roku sa naši tretiaci zapojili do výtvarnej súťaže a boli  úspešní.

Šimonko Lovecký získal za svoju prácu ocenenie.

Ocenená práca žiaka Šimona Loveckého

Cenu si Šimonko prevezme 20. decembra 2018.

BLAHOŽELÁME !