Pondelok, 20 November 2023 19:10

Halloween v ŠKD

V mesiaci október pri príležitosti sviatku Halloween, ktorý sa zo sveta rozšíril aj k nám a deti sa naň veľmi tešia, sme pre deti zorganizovali „ Hallowenskú párty“. Deti sa s nadšením pripravili , čo bolo vidieť na ich maskách, či kostýmoch.(strašidlá, kostričky, strigy, duchovia, mačky...).

Halloween v ŠKDHalloween v ŠKDHalloween v ŠKDHalloween v ŠKDHalloween v ŠKDHalloween v ŠKDHalloween v ŠKDgaleria

O bohatý program plný hier a súťaží sa postarali naši deviataci a my sme sa všetci príjemne zabavili pri hudbe, tanci, dobrej nálade. Deti si mohli z cesta vyrobiť farebné dyne, vyskúšať kŕmenie kamaráta termixom či hľadať magické kartičky.

Párty sme ukončili spoločným tancom a deti s nadšením a radosťou odchádzali domov.